To wstrętna prowokacja

Stanowczo oświadczam, że wszystko co ukazało się dziś wieczorem na TT, a ma pochodzić rzekomo z mojego komputera, moich skrzynek mailowych jest prowokacją i nigdy nie znajdowało się na żadnym z moich kont czy komputerów.

Jak powszechnie wiadomo, bo media trąbią o tym ciągle, kilka dni temu włamano się na moją starą nieużywaną skrzynkę mailową. Została ona przez hakerów przejęta, następnie za jej pomocą próbowano się włamać na pozostałe konta oraz stronę internetową KOD-u.

Od dawna z tej skrzynki nie korzystam, wszystko co się w niej znajduje to najwyżej spam, jak w każdej od dawna nie używanej skrzynce.

Za pomocą tej skrzynki uzyskali dostęp do plików tworzących nasze strony internetowe, pościągali z nich dane oraz dodali własne obrzydliwości, które nigdy nie znajdowały się w żadnej z moich skrzynek mailowych, na żadnym z moich komputerów i w które nigdy nie zaglądałem ani nie ściągałem.

To wstrętna prowokacja, która ma zdyskredytować mnie i zapewne cały KOD. Natychmiast składam doniesienie do prokuratury.

(tekst pierwotnie opublikowany na portalu naTemat.pl 13.04.2016)

No votes yet.
Please wait...

Komentarze z Facebooka